Obecność drewna we wnętrzach potrafi nadać im przytulny, komfortowy wymiar, niezależnie od tego, czy mowa o detalach przełamujących nowoczesną aranżację, czy o całościowym, rustykalnym bądź tradycyjnym wystroju. Chodzi jednak nie tylko o wyposażenie w postaci mebli lub dodatków, ale również o podstawowe elementy konstrukcyjne jak schody. Drewniana konstrukcja schodowa jest znakomitym sposobem na wprowadzenie do wnętrza eleganckiego, a zarazem przyjemnego klimatu, a jej profesjonalne wykonanie dodatkowo zagwarantuje trwałość na wiele lat. Działając w Rudzie Śląskiej oraz okolicach, nasza firma proponuje produkcję i montaż właśnie takich schodów.

Produkcja i montaż schodów drewnianych w Rudzie Śląskiej

Jesteśmy producentem wewnętrznych schodów drewnianych, który zajmuje się przygotowywaniem, dostarczaniem oraz montażem konstrukcji na zlecenie Klientów z Rudy Śląskiej i pobliskich miejscowości. Projekty dostosowujemy do indywidualnych wytycznych, spełniając w ten sposób wymagania pod względem praktycznym, a także estetycznym. Wśród naszych propozycji schodów drewnianych można znaleźć konstrukcje klasyczne, dywanowe oraz wiszące, które mogą sprawdzić się w aranżacjach rustykalnych, industrialnych, prowansalskich, ale nie tylko. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Solidne i stylowe schody wewnętrzne od firmy KARGOL

Realizując projekty wewnętrznych schodów drewnianych, wykorzystujemy wyselekcjonowane materiały od sprawdzonych, renomowanych dostawców. W ten sposób wykonane przez nas konstrukcje cechują się nie tylko najwyższym poziomem estetyki, ale też solidnością, a przez to trwałością i bezpieczeństwem użytkowania. Przygotowujemy również elementy takie jak balustrady — w tym metalowe, szklane lub drewniane — a także rozmaite zabudowy schodowe. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz deweloperami i biurami projektowymi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!