W piętrowym domu jednorodzinnym albo mieszkaniu dwupoziomowym nie może zabraknąć schodów, które będą łączyły w sobie ponadczasową elegancję i dopasowanie do otoczenia z bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością. Jako producent schodów drewnianych przygotowaliśmy ofertę, która odpowie na najróżniejsze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Małopolski.

Producent schodów drewnianych: Małopolska

Już od ponad 30 lat projektujemy, wykonujemy oraz montujemy na miejscu schody wewnętrzne z drewnianymi stopniami. Kompleksowa usługa obejmuje również przygotowanie całej konstrukcji nośnej, na której znajdą się schody. Oprócz tego montujemy także barierki i poręcze drewniane, szklane albo metalowe. Na życzenie pod stopniami instalujemy oprawy oświetleniowe pozwalające w delikatny sposób podświetlić schody. Sprawdź, jakie rodzaje konstrukcji schodowych wykonujemy na zlecenie Klientów z Małopolski.

Schody klasyczne, dywanowe czy wiszące?

Klientom z Małopolski oferujemy wykonanie schodów drewnianych na różnych konstrukcjach. W zależności od warunków w domu, ale też Twoich preferencji estetycznych możemy wyprodukować i zamontować:

  • schody klasyczne — na konstrukcji nośnej wykonanej z betonu albo drewna. Na stopniach układamy drewniane deski, a podstopnie wykańczamy np. kolorem ścian lub również drewnem,
  • schody dywanowe — na konstrukcji samonośnej, estetycznie przypominają wstęgę, która łączy ze sobą dwa poziomy. W biegu schodów ukryta jest konstrukcja z profili stalowych, którą mocujemy do stropu i podłogi, a jeśli jest taka konieczność, również do ściany;
  • schody wiszące — drewniane stopnie sprawiają wrażenie, jakby się unosiły, jednak przymocowane są do konstrukcji nośnej. Efekt lewitacji potęguje brak podstopni, dzięki czemu takie schody nie ograniczają optycznie przestrzeni.

Schody drewniane rozróżnia się również pod kątem kształtu biegu — pod tym względem podejmujemy się każdego zlecenia, zarówno na schody proste, jak i zabiegowe czy spiralne. Jako producent oferujemy Klientom z Małopolski kompleksową usługę z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych materiałów. Zapraszamy do kontaktu!