W piętrowym domu jednorodzinnym albo mieszkaniu dwupoziomowym nie może zabraknąć schodów, które będą łączyły w sobie ponadczasową elegancję i dopasowanie do otoczenia z bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością. Jako producent schodów drewnianych przygotowaliśmy ofertę, która odpowie na najróżniejsze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Małopolski.

Producent schodów drewnianych: Małopolska

Już od ponad 30 lat projektujemy, wykonujemy oraz montujemy na miejscu schody wewnętrzne z drewnianymi stopniami. Kompleksowa usługa obejmuje również przygotowanie całej konstrukcji nośnej, na której znajdą się schody. Oprócz tego montujemy także barierki i poręcze drewniane, szklane albo metalowe. Na życzenie pod stopniami instalujemy oprawy oświetleniowe pozwalające w delikatny sposób podświetlić schody. Sprawdź, jakie rodzaje konstrukcji schodowych wykonujemy na zlecenie Klientów z Małopolski.

Schody klasyczne, dywanowe czy wiszące?

Klientom z Małopolski oferujemy wykonanie schodów drewnianych na różnych konstrukcjach. W zależności od warunków w domu, ale też Twoich preferencji estetycznych możemy wyprodukować i zamontować:

  • schody klasyczne — na konstrukcji nośnej wykonanej z betonu albo drewna. Na stopniach układamy drewniane deski, a podstopnie wykańczamy np. kolorem ścian lub również drewnem,
  • schody dywanowe — na konstrukcji samonośnej, estetycznie przypominają wstęgę, która łączy ze sobą dwa poziomy. W biegu schodów ukryta jest konstrukcja z profili stalowych, którą mocujemy do stropu i podłogi, a jeśli jest taka konieczność, również do ściany;
  • schody wiszące — drewniane stopnie sprawiają wrażenie, jakby się unosiły, jednak przymocowane są do konstrukcji nośnej. Efekt lewitacji potęguje brak podstopni, dzięki czemu takie schody nie ograniczają optycznie przestrzeni.

Schody drewniane rozróżnia się również pod kątem kształtu biegu — pod tym względem podejmujemy się każdego zlecenia, zarówno na schody proste, jak i zabiegowe czy spiralne. Jako producent oferujemy Klientom z Małopolski kompleksową usługę z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych materiałów. Zapraszamy do kontaktu!

schody drewniane małopolska

Kompleksowa produkcja oraz montaż schodów drewnianych – Małopolska

W ramach wszechstronnej oferty zapewniamy przygotowanie projektu schodów drewnianych, a po jego akceptacji – staranny montaż wybranego rozwiązania. Tworzymy stopnie i pozostałe elementy konstrukcji odporne na ścieranie, zarysowania oraz innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne ze znakomitej jakości gatunków drewna, takich jak dąb, jesion czy buk. Proponowane schody drewniane świetnie prezentują się z nowoczesnym oświetleniem, a także pasują do wielu stylów wnętrzarskich. Dowiedz się więcej i poznaj ich pozostałe zalety!

Dlaczego warto wybrać drewniane schody wewnętrzne?

W naszej pracy na co dzień udowadniamy Klientom, że wybór drewnianych schodów wewnętrznych to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim funkcjonalności i trwałości. Drewno to bowiem surowiec o ponadczasowym charakterze, dodający wnętrzom ciepła oraz elegancji. Naturalny materiał ma swój urok, przy czym jest też wytrzymały i łatwy w pielęgnacji, co sprawia, że doskonale wytrzymuje próbę czasu. Drewniane schody zapewniają również komfort użytkowania, ponieważ są ciepłe w dotyku, co jest istotne dla osób ceniących możliwość swobodnego chodzenia po domu bez obuwia.

Nowoczesne schody drewniane

Małopolska to region, z którego Klientów zapraszamy do zamawiania naszych drewnianych schodów. W ramach oferty przygotowujemy modele ze szklaną balustradą – sprawiające, że pomieszczenia stają się optycznie większe i szczególnie cenione przez właścicieli nowych nieruchomości. Dla osób ceniących klasyczne rozwiązania polecamy natomiast warianty z barierkami drewnianymi lub metalowymi, które są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu w czystości. Odwiedź galerię zdjęć z przykładowymi realizacjami, aby wybrać drewniane schody idealne do Twojego domu.