Schody są nieodłącznym elementem większości budynków, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Mogą być one funkcjonalnym elementem, służącym jako połączenie między piętrami budynku, ale również stanowić piękny element architektury, który wzbogaca wystrój wnętrza. W KARGOL długoletnie doświadczenie jako producent schodów pozwala nam tworzyć wyjątkowe projekty drewnianych i dywanowych schodów, ale nie tylko – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i realizacjami.

Klasyczne, ponadczasowe schody

Klientom naszej firmy oferujemy szeroki wybór różnych typów schodów, w tym schody drewniane, dywanowe, spiralne, proste, a także kręcone, które są bardzo popularne w tradycyjnym i nowoczesnym designie wnętrz. Zapewniamy również personalizowane projekty schodów, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Tworzymy wysokiej klasy schody drewniane wykonane z różnych gatunków drewna, takich jak dąb, jesion, czy buk, które pasują do wielu różnych stylów wnętrzarskich. Pracujemy również ze szkłem, metalem oraz tworzywami sztucznymi. W przypadku schodów metalowych stosujemy nowoczesne technologie, takie jak cięcie laserowe, aby uzyskać precyzyjne i estetyczne kształty schodów. W ofercie można znaleźć wiele różnych rodzajów metalu, w tym stal nierdzewną, stal czarną, a nawet mosiądz.

Wyjątkowe drewniane schody dywanowe

Dywanowe schody wykonywane drewna to wnętrzarski hit, którego popularność nie słabnie. Stanowią minimalistyczną konstrukcję samonośną, która jest stabilna, funkcjonalna i dekoracyjna. Wyglądem przypominają opadający swobodnie dywan. Charakterystycznym elementem całej konstrukcji są stopnie i podstopnice o takiej samej grubości. Całość prezentuje się delikatnie i lekko, ale schody są niezwykle solidne, trwałe i odporne na obciążenia. Pasują zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dodatkowo można do nich montować balustrady ze szkła, stali lub innych komponentów.

KARGOL: producent schodów z wieloletnim doświadczeniem w branży – Katowice

Schody dywanowe, drewniane i inne tworzymy już od ponad trzydziestu lat. Nasze starannie wykonane wyroby zdobią wnętrza domów, mieszkań i biur wielu Klientów z Katowic i nie tylko. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone, najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i znane techniki. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pasją wykonują powierzone im zadania. Kontaktując się z nami i decydując się na współpracę, Klienci mają pewność profesjonalnego podejścia do zlecenia, solidnie wykonanego projektu w terminie, konkurencyjnych cen i miłej obsługi.

Jeśli planujesz budowę lub remont domu i szukasz pięknych, funkcjonalnych, bezpiecznych schodów – serdecznie zapraszamy do współpracy. Zleć nam produkcję schodów lub prześlij projekt.