Dywanowe, wiszące, klasyczne – w naszej firmie KARGOL zajmujemy się produkcją wysokiej klasy schodów drewnianych, które są funkcjonalne, piękne, solidne i wytrzymałe. Do ich tworzenia wykorzystujemy materiały najlepszej jakości, dzięki temu mamy pewność, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z drewnem i innymi surowcami – możesz nam zaufać!

Drewniane schody dywanowe

Schody dywanowe to doskonała konstrukcja, która cieszy się coraz większą popularnością. Tego typu schody wyglądają lekko, zgrabnie i delikatnie, ale są niezwykle solidne, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Odpowiednio zainstalowane i stworzone z dobrych materiałów, są odporne nawet na duże obciążenia. Dywanowe schody drewniane to prawdziwy wnętrzarski hit – jeśli marzysz o takiej funkcjonalnej, ale i dekoracyjnej konstrukcji w swoim domu, zapraszamy do współpracy!

Nowoczesne schody wiszące

Wiszące schody wykonane z drewna połączonego z innymi materiałami, na przykład ze szkłem lub metalem to nowoczesne rozwiązanie, które wizualnie powiększa wnętrze, nie zajmuje dużo miejsca, a do tego prezentuje się bardzo oryginalnie. Modne są schody jednobiegowe łączące piętra w linii prostej, a także schody dwubiegowe z podestem lub podpiętrem. Możliwości jest więc wiele.

Klasyczne schody drewniane

To co klasyczne, nigdy nie wychodzi z mody – i takie są również tradycyjne drewniane schody. Mają ponadczasowy charakter, a do tego są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Nadają wnętrzom ciepły, przyjemny klimat. Odpowiednio wykonane z zamontowane, służą przez wiele pokoleń. Mogą być pełne, ażurowe, kręte, proste, policzkowe, połączone z drewnianymi poręczami lub balustradami kutymi ze stali nierdzewnej.

Funkcjonalne i piękne schody: Wadowice

Budujesz dom w Wadowicach lub przeprowadzasz remont i szukasz rzetelnej firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji schodów? Zapraszamy o współpracy!